Tweedehandsbeurzen

Tal van bondsafdelingen organiseren een tweedehandsbeurs.

Daar verkopen gezinnen kindgerichte goederen die in goede staat zijn maar die ze zelf niet meer gebruiken. Met deze tweedehandsbeurzen willen we jonge gezinnen helpen om tegen een zacht prijsje een uitzet samen te stellen. En als verkoper krijg je zo nog iets terug van je oorspronkelijke investering.

De toppers zijn kinderkleding, speelgoed, boeken, babymateriaal en zwangerschapskleding. Maar ook fietsjes en meubeltjes doen het goed.

De meest voorkomende beurzen zijn:
- Kapstokbeurs waarbij alle spullen per soort/leeftijd/... gesorteerd en uitgestald worden, vaak aan kapstokken, en je als koper alle aankopen samen betaalt.
- Tafelbeurs waar elke verkoper de eigen spullen uitstalt, meestal op tafels, en je als koper bij elke verkoper apart koopt en afrekent.
- Garagebeurs waar elke verkoper de eigen spullen thuis uitstalt, meestal in de garage of de tuin, en je bij de verkopers apart langsgaat en koopt.
Binnen deze categorieën kunnen afdelingen eindeloos varieëren.

In de tabellen die je per provincie raadpleegt, staat bij elke tweedehandsbeurs vermeld welk van deze systemen toegepast wordt.

Vergeet je lidkaart niet mee te nemen.

Elke afdeling organiseert zijn tweedehandsbeurs autonoom.

Opgelet: In sommige afdelingen geldt er een andere inkomregeling voor niet-leden!

Kies je provincie:
West-Vlaanderen Oost-Vlaanderen Antwerpen Vlaams-Brabant en Brussel Limburg

en/of

* SYS:
K = Kapstokbeurs
T = Tafelbeurs
G = Garagebeurs


Dit zijn de komende tweedehandsbeurzen voor je provincie:

Provincie Antwerpen
Afdeling Datum Uur Zaal Inschrijvingsperiode Telefoon Sys* Mail
BALEN 06/09/14 9-12u refter van BSGO het Klepperke Boudewijnlaan 15 op 28/8 en 3/9 tss 20 en 21uur in de Kruierie, Bevrijdingsst 1 014-81 73 31 K
BOUWEL 28/09/14 14-16u Parochiezaal, Dorp 43 0497-53 88 92 T
HERENTHOUT 04/10/14 13u30-16u Ter Voncke, Vonckstraat 17 leden Herenthout op 21/2/14 van 18 tot 19u bij Karine of Chris, andere 014-51 52 26 T
HERENTHOUT 13/09/14 8-17u GARAGEVERKOOP tot 31/08/2013 014-51 31 33 G
HEULTJE 07/09/14 13u30-15u30 Merodezaal, Heultjedorp 1 via e-mail of telefonisch 016-69 67 34 T
HOBOKEN 28/09/14 13u30-16u30 TTC Sokah, Albert Einsteinlaan 50 via e-mail, vanaf 28/8/14 voor Hobokenaren, vanaf 15/9/14 voor niet-Ho 0476-90 17 26 T
ITEGEM 04/10/14 10-12u Parochiezaal, Wiekevorst, Dorp 23 eigen leden vanaf 8/9/14 om 9u, andere leden vanaf 13/9/14 om 9u 014-26 41 27 T
ITEGEM 01/11/14 10-12u (speelgoed) Parochiezaal, Itegem, Schoolstraat eigen leden vanaf 06/10/14, andere leden vanaf 11/10/14 014-26 41 27 T
LILLE 04/10/14 9-17u GARAGEVERKOOP inschrijven vanaf 1/9 tot en met 20/9 014-88 11 52 G
LILLE 26/10/14 14-17 uur Parochiecentrum St.-Pieter, Kerkplein 3, Lille leden Lille vanaf 6/10, vanaf 13/10 iedereen tot volzet 014-88 32 45 T
MEERHOUT 28/09/14 9-13u Polyvalente zaal, Smissestraat 0498-28 21 94 T
MOL 19/10/14 10-12u (Speelgoed) Parochiezaal Mol-Gompel 0496-72 05 45 T
OEVEL 19/10/14 10-12u Biehal en Biekorf, Sint-Michielsstraat 8 VOLZET 014-23 25 58 T
OEVEL 23/11/14 10-12u (speelgoed) Biehal en Biekorf, Sint-Michielsstr. 8 014-23 25 58 T
OUD - TURNHOUT 05/10/14 9u30-12u De Djoelen, Steenweg op Mol 3 via e-mail vanaf 10/09/2014 T
POEDERLEE 06/09/14 9-12u Het Mollenhof,Lichtaartsesteenweg 1 0479-46 11 81 T
VOORTKAPEL 07/09/14 10-12u Polyvalente zaal, Stijn Streuvelstraat 9 telefonisch tussen 19-21u 0498-07 42 52 T
WIEKEVORST 04/10/14 10-12u Parochiezaal, Wiekevorst Dorp 23 eigen leden vanaf 8/9/14 om 9u, andere leden vanaf 13/9/14 om 9u 014-26 41 27 T
WIEKEVORST 01/11/14 10-12u (speelgoed) Parochiezaal, Itegem, Schoolstraat eigen leden vanaf 06/10/14, andere leden vanaf 11/10/14 014-26 41 27 T
WILRIJK 12/10/14 14-16u30 Rozenkrans, Heistraat 390 VOLZET 03-827 85 79 T
ZOERLE - PARWIJS 14/09/14 12-16u De Zoerla, Gevaertlaan 3 beurs 2/3/14 is volzet,inschrijven beurs 14/9/14 op 2/3/14vanaf 10u 014-54 97 66 T
Provincie Limburg
Afdeling Datum Uur Zaal Inschrijvingsperiode Telefoon Sys* Mail
BERKENBOS 16/11/14 13u-16u O.C. Ons Huis, Past. Paquaylaan 127 vanaf 16/09/2014 0470-90 12 77 T
BEVERLO 21/09/14 10-15u Buurthuis De Kardijk via e-mail of via telefoon (na 19 uur) 011-75 04 26 T
BOCHOLT 26/10/14 13u30-16u30 Parochiehuis "den torenkruier", Kerkplein telefonisch 089-47 29 65 T
BOLDERBERG 05/10/14 14-16u Witte Zaal, Kluisstraat 1 0495-99 16 65 T
BOLDERBERG 05/10/14 10-17u GARAGEVERKOOP 0475-80 40 61 G
BORGLOON 23/11/14 13-17u Zaal Panishof, Bommershovenstraat 10A telefonisch na 16u30 of via e-mail 0496-53 49 26 T
GENK 05/10/14 13u30-17u Limburghal, Hal B, Jaarbeurslaan 6, Genk inschrijvingsformulier op webstek vanaf 8/9 om 19 u T
GENK NOORD 05/10/14 13u30-17u Limburghal Genk, Jaarbeurslaan 6, Genk inschrijvingsformulier op webstek vanaf 8/9 om 19 u 089-36 26 38 T
GENK WEST 05/10/14 13u30-17u Limburghal, Jaarbeurslaan 6, Genk inschrijvingsformulier op webstek vanaf 8/9 om 19u T
GROTE - BROGEL 28/09/14 13u30-17u Breugelheem, Dorpstraat tot 8 september 011-63 34 32 T
HALEN/LOKSBERGEN 26/10/14 14-17u GC Rietbron, Sportlaan 4 A, Halen enkel via e-mail 0497-92 92 11 T
HEES 14/09/14 8-16u GARAGEVERKOOP 0478-45 23 75 g
KESSENICH 05/10/14 13u30-16u30 Parochiezaal, Meierstraat info vanaf 15/8/14, inschrijven vanaf 01/9/2014 089-56 76 49 T
KOERSEL 28/09/14 10-16u Stedelijke Feestzaal Cor, Pastorijstraat 42 vanaf 10/9/14, zie webstek 011-43 34 04 T
KOZEN 02/11/14 10-13u Ontmoetingscentrum De Brug, Kerkstraat 129, Nieuwe via de webstek 011-59 73 79 T
LUMMEN 09/11/14 12-15u30 G.C.O.C. Oosterhof, Dr. Vanderhoeydonckstraat 56 telefonisch of via e-mail 013-52 10 98 T
NIEL - BIJ - AS 05/10/14 13u30-16u30 Gemeentelijke Basisschool, Schoolstraat 1 089-65 72 49 T
NIEUWERKERKEN 02/11/14 10-13u Ontmoetingscentrum De Brug, Kerkstraat 129, Nieuwe via de webstek 011-59 73 79 T
OPOETEREN 19/10/14 13u30-16u30 De Riet, Schoolstraat 20 089-86 37 73
OVERREPEN 05/10/14 14-17u (Speelgoed), Schutterslokaal, St. Laurensstraat 012-23 43 10 T
PAAL 21/09/14 14-16u Parochiezaal Sint-Paulus, Diestersesteenweg 33 011-42 62 17 T
SMEERMAAS 05/10/14 10-14u C.C. Lanaken, Engelse Hof 10 089-71 65 75 T
TONGEREN 05/10/14 13-16u30 Concordia, Leopoldwal 25 012-39 22 29 T
TONGERLO 02/11/14 13u30-17u De Bongerd, Bosstraat 15 0472-66 35 10 T
VLIJTINGEN 19/10/14 9-13u Concordia, Meerstraat 0479-40 39 94 T
WIJER 02/11/14 10-13u CC De Brug, Kerkstraat 129, Nieuwerkerken 011-59 73 79 T
ZUTENDAAL 19/10/14 13u30-16u30 Avdâq, Schoolstraat 6 telefonisch of via de webstek 089-61 48 37 T
Provincie Oost-Vlaanderen
Afdeling Datum Uur Zaal Inschrijvingsperiode Telefoon Sys* Mail
AALST 21/09/14 13u30-16u30 Sint-Paulus, Botermelkstraat 2 op 13/9/14 vanaf 9u30 in de Sint-Pauluszaal, Botermelkstraat 63 B 0476-50 93 82 K
APPELS 18/10/14 10u30-13u30 Gemeenteschool Appels, Heirstraat 61 enkel telefonisch op 01/10/14 tussen 19-20u, info via e-mail 0487-60 02 38
ASSENEDE 04/10/14 14-16u30 Gemeenschapscentrum De Bijenkorf, Sportstr. 4 vanaf 19/9/14, enkel via e-mail K
BORSBEKE 23/08/14 9-17u GARAGEVERKOOP, Wijk Mauvendel inschrijven via mail of telefoon na 18u 053-62 79 12 G
BOTTELARE 09/08/14 11-14u Visitatieschool, Stas de Richellelaan 9 09-362 05 69 T
BUGGENHOUT 18/10/14 13u-15u Orangerie, Vekenstraat 3 0495-26 45 67 K
DENDERMONDE 04/10/14 10u30-13u30 CC De Steenpoort, Kerkstraat 117 alleen op DI 23/9/14 tussen 18-19u via gsm 0487-60 02 38 0487-60 02 38 K
DRONGEN 07/09/14 9-12u St.Paulusschool, Gavergrachtstraat 97 K
ELSEGEM/PETEGEM 02/11/14 13u30-17u Gemeentelijke feestzaal, Waregemseweg 35 via mail 0478-57 30 34 T
GENT 05/10/14 9-12u VIP-school, Martelaarslaan 13 telefonisch: Gentenaars op 2/7/14 en op 5/8/14,anderen op 13/8/14 0493-12 62 72 T
GIJZEGEM 24/08/14 8-17u (rommelmarkt) Rondom Dries, Meirbeekstraat 053-77 96 73 T
GONTRODE 21/09/14 9-14u G.O.C., Geraardsbergsesteenweg 94 09-252 26 10 T
GRAMMENE 16/08/14 7-18u (Rommelmarkt) rond het voetbalterrein van Grammene 0472-61 38 24 T
HAALTERT/KERKSKEN 11/10/14 10u-13u Jeugdcentrum De Kouter, Middelkouter 10 enkel op 27/9/14 van 10 tot 11u in "De Kouter", Haaltert 0473-98 39 48 K
HAASDONK 18/08/14 (Kinderjaarmarkt) tijdens de kermis 03-755 87 08
HAASDONK 15/11/14 13-15u (Speelgoed, fietsen, ….) GTI, Europalaan 1 zie webstek 03-755 60 43 K
HAASDONK 04/10/14 9-12u GTI, Europalaan 1 03-755 60 43 K
HILLEGEM 21/09/14 13u30-16u30 St Antoniuskring, Kerkplein 1 telefonisch of via webstek (afd. Hillegem) 053-62 85 96 T
HILLEGEM 02/11/14 13-18u (speelgoed) Sint-Antoniuskring, Kerkplein 1 telefonisch of via webstek (afd. Hillegem) 053-62 85 96 T
HOFSTADE 20/09/14 13u30-16u30 Parochiaal Centrum, Hofstade-Dorp 10
IDDERGEM 24/08/14 7-18u GARAGEVERKOOP 0473-70 61 74 G
IMPE 07/09/14 13u30-16u15 Sint-Denijs, Impedorp 57 A via e-mail vanaf 01/08/2014 voor eigen-leden 053-80 19 21 K
KEMZEKE 20/09/14 9-12u 't Koerken, Molenstraat 11 vanaf 02/09/14 bij Nathalie, Nationalestraat 25 na 16u 0499-27 86 80 K
LOCHRISTI 05/10/14 14-16u Zaal Uyttenhove, Zavel 7 leden Lochristi op 13/09/14 om 9u, iedereen vanaf 17/09/2014 T
MALDEGEM/MIDDELBURG 07/09/14 9-13u CC Den Hoogen Pad, Dorp 16 b 050-71 31 32 T
NEDERBRAKEL 26/10/14 13-16u30 Sporthal De Rijdt, Jagerstraat 64 A voor 21 oktober 055-42 46 76 T
OOSTERZELE 21/09/14 9u30-12u IZOO, Dorp 50 via mail vanaf 19/8 voor leden Groot-Oosterzele vanaf 1/9 voor anderen 09/362 87 17 T
OUDENAARDE - C / BEVERE 19/10/14 14-17u Sportcentrum Recrean, Eindrieskaai 26,Oudenaarde www.2dehandsbeursgboudenaarde.be T
OVERMERE 19/10/14 13u30-16u30 Vrije Basisschool Sint-Jozef, Schoolstraat 1 telefonisch 09-367 53 87 T
SINT - DENIJS - WESTREM/AFSNEE 18/10/14 9u30-12u Kermistent Krijzeltand inschrijven via mail 09-329 57 71 T
SINT - GILLIS DENDERMONDE 11/10/14 13-15u LDC De Zonnebloem, Breestraat 109 zie webstek afdeling 052-52 55 61 t
SINT - GILLIS - WAAS 21/09/14 10u-11u30 (speelgoed) Bibzaal, Kerkstraat 67 inschrijven vanaf 18/10/2013 via website
SINT - GILLIS - WAAS 21/09/14 13-15u GC De Route, Stationstraat 201 via webstek vanaf 30/08/2014 K
SINT - MARIA - OUDENHOVE 27/09/14 9-13u Ontmoetingscentrum, Hazestraat 2 telefonisch bij Roger en Anny (055-42 220 63) of via e-mail 09-360 74 42 T
SINT - NIKLAAS 04/10/14 14-16u College Sporthal, Stationsstraat 50 vanaf 1/9 tot 17/9 via website of mail 03-777 95 53 K
SLEIDINGE 20/09/14 14-16u 't Klokhuis, Schoolstr. 7 inwoners Sleidinge vanaf 6/8/14 ts 9-21, anderen vanaf 28/8/14 ts 9-21 0477-58 52 74 T
TIELRODE 04/10/14 14-16u Gildenhuis, Kaaistraat 1 via mail vanaf 03-771 33 10 T
WAASMUNSTER 15/11/14 14-16 GC Hoogendonck, Nijverheidslaan 48 via webstek op 04/10/2014 052-46 22 44 T
WONDELGEM 05/10/14 13-16u Basisschool Mariavreugde, Vinkeslagstraat 2 vanaf 30/8 voor leden Wondelgem, andere leden vanaf 6/9 0477-45 08 36 T
Provincie Vlaams-Brabant en Brussel
Afdeling Datum Uur Zaal Inschrijvingsperiode Telefoon Sys* Mail
ANDERLECHT 05/10/14 13-16u Gem. Centrum De Rynck, Dapperheidsplein 7, Anderl. vanaf 20/08/14 via e-mail of telefonisch ts 19u30-21u 0498-83 03 10 K
AVERBODE - ZICHEM 14/09/14 14-16u30 De Hemmekes, Ernest Claesstraat 34 C alleen via mail, leden vanaf 6/8, niet leden vanaf 15/8 tot 24/8 T
BEERSEL 14/09/14 10-12u30 Gemeentelijke Feestzaal, Hoogstraat 1 inschrijving op 5/9/14 van 15u30-19u in de gemeentelijke feestzaal 02-331 15 57 T
BETEKOM 24/08/14 13u30-16u Gem. Basisschool, De Puzzel, De Bruynlaan 19 vanaf 01/08/2014 telefonisch of via e-mal 016-53 34 28 T
BEVER 12/10/14 Polyvalente zaal gemeentelijke basisschool Akcent 0477-72 53 26 T
DILBEEK/ITTERBEEK 28/09/14 15-17u Keperenberg (RCI), Keperenbergstraat 37B 10/9 van 20u tot 21u in zaal 't Verloren Hofke (meer info via mail) T
DUISBURG 18/10/14 1u30-15u30 Pachthof Stroykens, Merenstraat 19 vanaf 1 september 02-767 90 68 T
GELRODE 07/09/14 14-16u30 Parochiezaal Gelrode, Rillaarse Baan 134 inschrijving uitsluitend via mail T
GROOT - BIJGAARDEN 04/10/14 14-15u30 Collegium (grote zaal), Brusselstraat 259 enkel op 23/9 tss 20-21u in de Egidiuszaal, Brusselstr,253 02-463 34 00 K
HAACHT 20/09/14 13u30-16 Onder den Toren, Markt 4 vanaf 20/08/2014 via email 016-60 66 96 K
HOEGAARDEN 12/10/14 9-12u30 Sporthal den Struysvogel, Tiensestraat 30 via e-mail vanaf 1 tot 30/9/2014 T
MACHELEN 20/09/14 10-12u Loods 4, Rittwegerlaan 4 08/09/14 in refter GISO, G. Gérrestraat, vanaf 19u30 0478-39 56 58 K
MERCHTEM 14/09/14 14-16u Zaal Vijverdal, Kerkstraat 7 eigen leden vanaf 25/8, andere leden vanaf 1/9 T
MESSELBROEK 31/08/14 13u30-16u30 De Keyt, Kerkendijk 4, achter de kerk vanaf 15/7/14 tot en met 21/08/2014 per email 0497-65 49 28 T
MOLENSTEDE 11/10/14 13-16u Molenhuis, Dorpsstraat 45 of via Francine Salaets tel. 013-33 51 62 013-33 39 05 T
ROOSBEEK 27/09/14 14-16u Parochiezaal van Roosbeek, Valkenberg enkel op 31/08 en 01/09 tussen 10u en 14u 0494- 174152 T
TIELT 26/10/14 13u30-16u30 't Jongensschool, Blerebergstraat (Tielt Vl. Brab) inschrijven vanaf 1 september via mail 0477-27 75 14 T
WAMBEEK 03/08/14 13u30-16u (speelgoedmarkt), Pol de Montstraat (aan het PC) via e-mail 0498-07 15 45 T
WEERDE 14/09/14 15-17u De Zonnewijzer, Pastorijstraat 15 van 1/8/14 tot 5/9/14via e-mail of telefonisch 015-33 92 30 T
ZELLIK 06/09/14 14-15u30 Gemeentelijke Feestzaal, Noorderlaan 5 enkel op 13/8/14 in de gemeentelijke feestzaal ts 19-20u, zie webstek K
ZELLIK 08/11/14 14-15u30 (speelgoed) Gemeentelijke Feestzaal, Noorderlaan 5 via e-mail 02-461 05 08
Provincie West-Vlaanderen
Afdeling Datum Uur Zaal Inschrijvingsperiode Telefoon Sys* Mail
AALBEKE 25/10/14 14-17u Ontmoetingscentrum Aalbeke, Aalbekeplaats 0473-34 16 90 T
AARTRIJKE 18/10/14 13-16u Sporthal, Jonkhove, Aartrijksestraat 9 27/09/2014 ts 9-10u30 in cafetaria sporthal Jonkhove 0476-61 34 69 K
ANZEGEM 13/09/14 10-13u Zaal Ansold, Landergemstraat 2a 056-77 81 14 T
ASSEBROEK 19/10/14 9-12u OLVA Sint Katarina, St Katarinastr. 132 via e-mail of telefonisch 050-35 75 75 T
BEERNEM 26/10/14 10-12u OC De Kleine Beer, Marichalstraat leden afd voor 30/9/14, andere leden op 18/10 ts 9-12uop 0477-61 23 43 T
BELLEGEM 13/09/14 13-17u O.C.De Wervel, Processiestraat 6 056-22 61 77 T
BESELARE 13/09/14 14-16u30 O.C. De Leege Platse, Geluwestraat 12 tot 01/09/2014 0472-42 60 91 T
BOEZINGE 18/10/14 13u30-16u C.C. Ten Vrielande, Brugstraat 13 telefonisch na 17 uur 0473-69 63 45 T
BRUGGE 12/10/14 9-12u Sint-Leocollege, Potterierei 12, ingang E. Zorgest telefonisch op ma, di en wo na 19u of via e-mail T
DESSELGEM 27/09/14 14-17u OC de Coorenaar, Georges Coornaertdreef 9 VOLZET 056-71 59 11 T
DIKKEBUS 20/09/14 13u30-16u Cultureel Centrum, Dikkebusseweg 480 057-44 42 30 T
ELVERDINGE 20/09/14 14-16u30 OC Den Elver, Vlamertingestraat 34 b inschrijven op 04/09/14 vanaf 19u telefonisch 057-42 20 51 T
GELUVELD 06/09/14 13u30-16u30 Ontmoetingscentrum 't Gelevelt inschrijven tot 06/7/14 en van 15/7 t/m 2/9 tel. na 17u of via e-mail 0497-07 44 66 T
GELUWE 18/10/14 13u30-16u Sporthal Ter Linde, Tuinwijk tot 8/10/2014 (tussen 18 en 21u) 0474-33 77 24 T
GITS 27/09/14 14u-17u Domein Dominiek Savio, zaal VOBO, Ter Kerst nog enkele plaatsen vrij T
ICHTEGEM 20/09/14 13u30-16u30 Sportcentrum, Keibergstraat 30 051-58 04 39 T
ICHTEGEM 20/09/14 13u30-16u30 (Dameskledij) Sportcentrum, Keibergstraat via webstek 051-58 09 50 T
IEPER 10/10/14 18u30-21u C.C. Den Briel, Brielensestraat 1 057-20 25 93 T
IZEGEM 25/10/14 14-16u30 ISO, Sint-Jorisstraat 62 voor 30/09/2014, leden gewest Roeselare hebben voorrang 051-30 90 94 T
KORTRIJK 22/11/14 13-17u Hal Vives, Doorniksesteenweg 145 enkel via e-mail, zie eveneens naar webstek T
MOORSELE 19/10/14 13u30-16u OC De Stekke, Sint-Maartensplein 12 OC De Stekke, Sint-Maartensplein 12 056-42 01 46 T
MOORSLEDE 27/09/14 14-17u GC De Bunder, Iepersestraat 22 E VOLZET 051-25 14 62 T
NIEUWPOORT 04/10/14 10u30-16u30 Bovenzaal Stedelijke Vismijn, Kaai 1 vanaf 1/9/14 en voor 1/10/14 werdagen ts 17-19u 058-23 18 64 K
OEKENE 24/08/14 9-11u30 PC de Regenboog, Sint-Eloois-Winkelsestr. 59 051-62 02 43 T
ROESELARE 11/10/14 14-17u De Hallen, Diksmuidsesteenweg 500 telefonisch 051-20 96 87 T
RUISELEDE 14/09/14 13u30-16u Zaal sport en spel naast de sporthal 051-68 75 54 T
RUMBEKE 13/09/14 13u30-16u30 de Schakel, Meensesteenweg, Beitem 051-22 53 46 T
TIELT 08/11/14 14-17u Europahal, Generaal Maczekplein 5 inschrijven via mail T
VELDEGEM 27/09/14 13-17u Het Lokaal, Lokaalstr. 7 via Noel Beernaert (050-278941), meer info vanaf augustus op website 050-27 89 91 T
VEURNE 18/10/14 9-12u Refter Bisschoppelijk College,Lindendreef 10 via e-mail T
WESTROZEBEKE 27/09/14 14-17u De Nestel, Vijfwegenstraat 17 0479-82 60 24 T
WEVELGEM 04/10/14 13-17u Porseleinhallen, Cultuurpad 1 vanaf 30/08/2014 enkel via webstek T
WIJTSCHATE 20/09/14 14-16u30 De Klaverhulle, G. Gezellestraat 1 telefonisch of via e-mail 057-44 71 15 T
WINGENE 13/09/14 13u30-17u De Verrekijker, Verrekijker 1 VOLZET 051-65 82 64 T
ZANDVOORDE 09/11/14 13u30-16u (Oostende) 't Kasteeltje, Kasteelstraat 22b info op www.gezinsbond.be/zandvoorde T