Tweedehandsbeurzen

Tal van bondsafdelingen organiseren een tweedehandsbeurs.

Daar verkopen gezinnen kindgerichte goederen die in goede staat zijn maar die ze zelf niet meer gebruiken. Met deze tweedehandsbeurzen willen we jonge gezinnen helpen om tegen een zacht prijsje een uitzet samen te stellen. En als verkoper krijg je zo nog iets terug van je oorspronkelijke investering.

De toppers zijn kinderkleding, speelgoed, boeken, babymateriaal en zwangerschapskleding. Maar ook fietsjes en meubeltjes doen het goed.

De meest voorkomende beurzen zijn:
- Kapstokbeurs waarbij alle spullen per soort/leeftijd/... gesorteerd en uitgestald worden, vaak aan kapstokken, en je als koper alle aankopen samen betaalt.
- Tafelbeurs waar elke verkoper de eigen spullen uitstalt, meestal op tafels, en je als koper bij elke verkoper apart koopt en afrekent.
- Garagebeurs waar elke verkoper de eigen spullen thuis uitstalt, meestal in de garage of de tuin, en je bij de verkopers apart langsgaat en koopt.
Binnen deze categorieën kunnen afdelingen eindeloos varieëren.

In de tabellen die je per provincie raadpleegt, staat bij elke tweedehandsbeurs vermeld welk van deze systemen toegepast wordt.

Vergeet je lidkaart niet mee te nemen.

Elke afdeling organiseert zijn tweedehandsbeurs autonoom.

Opgelet: In sommige afdelingen geldt er een andere inkomregeling voor niet-leden!

Klik hier voor heel Vlaanderen.
West-Vlaanderen Oost-Vlaanderen Antwerpen Vlaams-Brabant en Brussel Limburg

en/of

* SYS:
K = Kapstokbeurs
T = Tafelbeurs
G = Garagebeurs


Dit zijn de komende tweedehandsbeurzen voor je provincie:

Provincie West-Vlaanderen
Afdeling Datum Uur Zaal Inschrijvingsperiode Telefoon Sys* Mail
AALBEKE 25/10/14 14-17u Ontmoetingscentrum Aalbeke, Aalbekeplaats 0473-34 16 90 T
AARTRIJKE 18/10/14 13-16u Sporthal, Jonkhove, Aartrijksestraat 9 27/09/2014 ts 9-10u30 in cafetaria sporthal Jonkhove 0476-61 34 69 K
ANZEGEM 13/09/14 10-13u Zaal Ansold, Landergemstraat 2a 056-77 81 14 T
ARDOOIE 07/09/14 13-16u C.C. 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13 VOLZET 051-74 78 85 T
ASSEBROEK 19/10/14 9-12u OLVA Sint Katarina, St Katarinastr. 132 via e-mail of telefonisch 050-35 75 75 T
AVELGEM 26/10/14 9u30-12u Gewestelijke beurs - Spikkerelle, Scheldelaan 6 056-77 58 04 T
BEERNEM 26/10/14 10-12u OC De Kleine Beer, Marichalstraat leden afd voor 30/9/14, andere leden op 18/10 ts 9-12uop 0477-61 23 43 T
BELLEGEM 13/09/14 13-17u O.C.De Wervel, Processiestraat 6 056-22 61 77 T
BESELARE 13/09/14 14-16u30 O.C. De Leege Platse, Geluwestraat 12 tot 01/09/2014 0472-42 60 91 T
BEVEREN - LEIE 06/09/14 13-16u (Kindermarkt) Kerkdreef 056-70 26 93 T
BOEZINGE 18/10/14 13u30-16u C.C. Ten Vrielande, Brugstraat 13 telefonisch na 17 uur 0473-69 63 45 T
BRUGGE 12/10/14 9-12u Sint-Leocollege, Potterierei 12, ingang E. Zorgest telefonisch op ma, di en wo na 19u of via e-mail T
DESSELGEM 27/09/14 14-17u OC de Coorenaar, Georges Coornaertdreef 9 VOLZET 0479-61 16 18 T
DIKKEBUS 20/09/14 13u30-16u Cultureel Centrum, Dikkebusseweg 480 057-44 42 30 T
ELVERDINGE 20/09/14 14-16u30 OC Den Elver, Vlamertingestraat 34 b inschrijven op 04/09/14 vanaf 19u telefonisch 057-42 20 51 T
GELUVELD 06/09/14 13u30-16u30 Ontmoetingscentrum 't Gelevelt inschrijven tot 06/7/14 en van 15/7 t/m 2/9 tel. na 17u of via e-mail 0497-07 44 66 T
GELUWE 18/10/14 13u30-16u Sporthal Ter Linde, Tuinwijk tot 8/10/2014 (tussen 18 en 21u) 0474-33 77 24 T
GITS 27/09/14 14u-17u Domein Dominiek Savio, zaal VOBO, Ter Kerst nog enkele plaatsen vrij T
HEULE 04/10/14 13u30-16u30 (boeken, strips, cd's, dvd's, compute.) OC DeVonke telefonisch of via e-post 056-35 84 06 T
HULSTE 04/10/14 14-16u30 dorpshuis De Rijstpekker, Kasteelstraat 13 6 tot 24/9/14 056-71 11 83 T
ICHTEGEM 20/09/14 13u30-16u30 (Dameskledij) Sportcentrum, Keibergstraat via webstek 051-58 09 50 T
ICHTEGEM 20/09/14 13u30-16u30 Sportcentrum, Keibergstraat 30 inschrijven bij Nico Wynthein, Panoramestraat 12 (tel 051/48 97 92) 051-58 04 39 T
IEPER 10/10/14 18u30-21u C.C. Den Briel, Brielensestraat 1 057-20 25 93 T
IZEGEM 25/10/14 14-16u30 ISO, Sint-Jorisstraat 62 VOLZET 051-30 90 94 T
JABBEKE 04/10/14 13-16u30 Vrijetijdscentrum, Vlamingveld 40 via e-mail, zie ook webstek T
KACHTEM 18/10/14 14-17u 't Sok, Hogestraat VOLZET 051-22 00 57 T
KOEKELARE 13/09/14 9-13u30 Zaal Zuudhove, Ichtegemstraat 14 30/8/14 tussen 10 en 11u30 Sint-Maartensplein 7 0486-68 25 30 K
KORTEMARK 05/10/14 13u30-16u OC De Kouter, Ichtegemstraat 2 a via e-mail vanaf 1/9/14, niet-leden vanaf 20/9/14 051-65 87 02
KORTRIJK 22/11/14 13-17u Hal Vives, Doorniksesteenweg 145 enkel via e-mail, zie eveneens naar webstek T
KUURNE 11/10/14 9-13u Kubox, Kattestraat - renbaan 0473-73 91 61 T
LAUWE 27/09/14 14-17u Gemeentelijke Basisschool, Hospitaalstraat enkel op 20/9/14 vanaf 10u30 in het cultuurcentrum, Wevelgemstraat 20 T
MOORSELE 19/10/14 13u30-16u OC De Stekke, Sint-Maartensplein 12 OC De Stekke, Sint-Maartensplein 12 056-42 01 46 T
MOORSLEDE 27/09/14 14-17u GC De Bunder, Iepersestraat 22 E VOLZET 051-25 14 62 T
NIEUWPOORT 04/10/14 10u30-16u30 Bovenzaal Stedelijke Vismijn, Kaai 1 vanaf 1/9/14 en voor 1/10/14 werdagen ts 17-19u 058-23 18 64 K
OOSTDUINKERKE - WULPEN 13/09/14 10-16u Witte Burg, Witte Burg 1 telefonsich ts 18-20u 058-52 12 81 T
OOSTKAMP 21/09/14 9-12u Koning Boudewijnschool, Maréchalstr. 30/8/2014 in de Wieke, Brugsestraat 11 van 9 uur tot 10u30 050-82 55 80 K
OOSTVLETEREN 27/09/14 14-17u De Sceure, Veurnestraat 4 0473-33 91 95 T
PITTEM 02/11/14 13u30 - 16u30 Fontein, Fonteinestraat 22 bis enkel telefonisch na 20u 051-46 50 42 T
PROVEN 27/09/14 14-16u30 OC de Croone, Provenplein 29 tot 21/9/2014 057-33 80 58 T
REKKEM 11/10/14 14-17u Myra, Moeskroenstraat vanaf 1/9/2014 via mail of tel, (na 18u30) 0475-91 48 91 T
RENINGE 07/09/14 10u30-12u30 (kinderrommelmarkt) op de dorpplaats inschrijven voor 5 september 057-40 10 56
ROESELARE 11/10/14 14-17u De Hallen, Diksmuidsesteenweg 500 telefonisch 051-20 96 87 T
RUDDERVOORDE 20/09/14 13-16u VBS De Kiem, Ingang De Poort, Leegtestraat 1 10/9/14 ts 14-16u en op 13/914 ts 10-12u of na afspraak 050-78 24 68 K
RUISELEDE 14/09/14 13u30-16u Zaal sport en spel naast de sporthal 051-68 75 54 T
RUMBEKE 13/09/14 13u30-16u30 de Schakel, Meensesteenweg, Beitem 051-22 53 46 T
SIJSELE 12/10/14 9-12u Cultuurfabriek, Stationsstraat 22 op 11/9/2014 van 9 tot 14 u bij Isabel Van Moeffaert 0486-51 83 40 K
SINT - ANDRIES 04/10/14 13-16u POC St. Willibrord, K.K.Theodoorstraat 2 enkel telefonisch op 16/9/2014 van 19u30-21u 050-72 02 53 T
SINT - BAAFS - VIJVE 04/10/14 14-17u Vogelzang, Rijksweg 316 via e-mail: leden vanaf 20/8/14, niet-leden vanaf 15/9/14 T
SINT - ELOOIS - WINKEL 19/10/14 10-12u De Link, Dorpsplein 17 leden Sint-Eloois-Winkel vanaf 15/9,vanaf 8/10 voor anderen T
STADEN 12/10/14 14-16u30 SWOK, Ooststraat 4a tegen 03/10/14 051-70 04 21 T
TIELT 08/11/14 14-17u Europahal, Generaal Maczekplein 5 inschrijven via mail T
TORHOUT 04/10/14 13u30-16u30 De Biekorf, St. Jozef-Arbeider, Steenveldstraat 2 20/9/14 ts 9-12u 050-21 18 41 K
UITKERKE 12/10/14 13-18u De Kerkewegel, Ruiterstraat 5 0472-67 15 84 T
VELDEGEM 27/09/14 13-17u Het Lokaal, Lokaalstr. 7 via Noel Beernaert (050-278941), meer info vanaf augustus op website 050-27 89 91 T
VEURNE 18/10/14 9-12u Refter Bisschoppelijk College,Lindendreef 10 via e-mail T
VICHTE 08/11/14 14-17u De Stringe, Ommersheimplein (Beukenhofstraat) via e-mail tot 05/11/2014 of tot alle tafels besproken zijn 056-77 33 39 T
VLAMERTINGE 06/09/14 14-16u30 Ontmoetingscentrum Centrum, Poperingseweg 483 VOLZET 057-36 90 54 T
WESTROZEBEKE 27/09/14 14-17u De Nestel, Vijfwegenstraat 17 0479-82 60 24 T
WESTVLETEREN 27/09/14 14-17u De Sceure, Veurnestraat 4 0473-33 91 95 T
WEVELGEM 04/10/14 13-17u Porseleinhallen, Cultuurpad 1 vanaf 30/08/2014 enkel via webstek T
WIELSBEKE 04/10/14 14-17u zaal Vogelzang, Rijksweg 316 leden vanaf 20/8/14, niet-leden vanaf 20/9/14 T
WIJNENDALE 06/09/14 13-17u Parochiezaal, Kloosterstraat 5 0496-68 57 39 T
WIJTSCHATE 20/09/14 14-16u30 De Klaverhulle, G. Gezellestraat 1 telefonisch of via e-mail 057-44 71 15 T
WINGENE 13/09/14 13u30-17u De Verrekijker, Verrekijker 1 051-65 82 64 T
WOESTEN 28/09/14 9-12u GARAGEVERKOOP telefonisch of via e-mail 057-42 35 39 G
ZANDVOORDE 09/11/14 13u30-16u (Oostende) 't Kasteeltje, Kasteelstraat 22b info op www.gezinsbond.be/zandvoorde T
ZILLEBEKE 06/09/14 13-16u Cultureel Centrum In 't Riet 057-46 88 66 K
ZWEVEZELE 27/09/14 13u30-16u30 C.C. De Wissel, Tramstraat 8 na 19 uur 051-61 25 61 T